Back To Top
جزئیات خبر
اخذ گواهینامه استاندارد SKZ توسط گروه صنعتی همارشتن
"موسسه SKZ به عنوان بزرگترین موسسه مرتبط با صنعت پلاستیک در آلمان بیشتر از 55 سال است که در این حوزه فعالیت می کند. این موسسه آزمایشگاهی مستقل بر طبق ISO/IEC 17025 قادر به انجام آزمون های مختلف بر روی محصولات پلاستیکی براساس حدود 1000 استاندارد رایج می باشد و بدین ترتیب با اجرای دقیق استاندارد انجام تست ها و ارائه نتایج معتبر و قابل اعتماد به عنوان یکی از معتبرترین مراکز آزمایشگاهی در صنعت پلاستیک در جهان به شمار می رود.

علامت SKZ یک علامت کیفیت است که توسط موسسه مذکور پایه گذاری گردیده و برای محصولات مختلفی که مورد آزمون قرار گرفته اند و به طور موفقیت آمیز آزمون ها را پشت سر گذاشته اند به منظور تایید، نظارت و مطابقت محصول با الزامات کیفی اعطا می گردد.

این موسسه در قالب انجام آزمون ها و ممیزی های مورد نیاز به صورت همکار در زمینه تاییدات مربوط به گواهینامه کیفیت RAL آلمان با انجمن کیفی سیستم های پنجره پلاستیکی (GKFP) فعالیت می کند. هدف انجمن کیفی سیستم های پنجره پلاستیکی (GKFP) اطمینان از تضمین کیفیت است و به همین منظور پس از اطمینان از کیفیت محصول اقدام به صدور گواهینامه RAL برای شرکت های متقاضی می کند.

استاندارد رال آلمان به عنوان معتبرترین استاندارد سیستم های پروفیل پنجره پلاستیکی در سرتاسر دنیا شناخته می شود. همان طور که اشاره شد هدف از تضمین کیفیت و علامت کیفی RAL برای تایید و تثبیت کیفیت به مصرف کننده می باشد که نشان می دهد محصول، استاندارد آزمون ها و الزامات کیفی را برآورده کرده است. این الزامات معمولا سطح سختگیرانه تری نسبت به استانداردهای معمول دارند.

به طور کلی ایده برقراری تضمین کیفیت داوطلبانه براساس RAL و الزامات کیفی آن به حدود سال 1925 برمی گردد. آزمون ها و الزامات کیفی تعیین شده باید توسط شرکت هایی که داوطلب هستند برآورده شوند. اگر تمام موارد لازم برآورده شوند علامت RAL به محصول مورد نظر اعطا می گردد. تضمین کیفیتی که توسط علامت کیفی تایید می گردد شامل یک سری آزمون های اولیه (ITT) کنترل های منظم و مستمر تولید کننده و ممیزی هایی است (Third-party monitoring) که توسط شرکت های مربوطه (SKZ) انجام می گردد.

گروه صنعتی همارشتن به عنوان یکی از با سابقه ترین شرکت ها در زمینه تولید پروفیل های پنجره پلاستیکی در ایران همواره درصدد بالا نگه داشتن سطح کیفی محصولات خود بر طبق استانداردهای جهانی بوده است و در راستای تایید این امر و حصول کیفیت جهانی پروفیل پنجره UPVC موفق به گذراندن آزمون ها و ممیزی های مورد نیاز برای پروفیل های پنجره پلاستیکی بر اساس بالاترین سطح الزامات کیفی در این زمینه یعنی RAL GZ 716 A گردیده و این گواهینامه را که تضمین کننده کیفیت جهانی پروفیل همارشتن است با افتخار کسب کرده است."
هر چند لیاقت مصرف کنندگان پروفیل و پنجره های همارشتن در سطح کشور و خارج از آن بیش از این استاندارد ها میباشد ولی نتیجه سعی و تلاش ۱۳ ساله پرسنل سختکوش گروه صنعتی همارشتن هدیه ایست از دل و جان به هموطنان که لایق بهترین کیفیت زندگی میباشند.


اطلاعات تماس
+98 21 8860 90 00
تهران - خیابان یوسف آباد
انتهای خیابان 66 - پلاک 38
©2016 Homareshtan, All Right Reserved
گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد